Shtepi private perballe bankes Noa, Durres

 • 95,000€
Rruga Shoqeria Vilaznia Durrës, Albania
Per Shitje
Shtepi private perballe bankes Noa, Durres
Rruga Shoqeria Vilaznia Durrës, Albania
 • 95,000€

Description

Shume prane qendres se Durresit, vetem 5 minuta ne kemb nga Muzeumi Deshmoreve, Policia dhe Spitali, prane shkollave 9 vjecare, ne nje nder rrugicat me te vjetra ne qytet shesim shtepi private. 

Siperfaqe ndertimi 84 m2 ?

Siperfaqe toke 147 m2 ?

2 dhoma gjumi ??

Dhome pritje ? 

Kuzhine me vete ?️

Shtepia ka hapsira per zgjerim dhe mundesi per te shtuar kate te tjera. Me dokumenta te rregullta. 

 • Address Rruga Shoqeria Vilaznia Durrës, Albania
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ40402
 • Price: 95,000€
 • Land Area: 147 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Shtepi Private
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ40402
 • Shtepi Private
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 84
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka