Shtepi private me 700 m2 toke, Shijak

 • 150,000€
Shijak, Albania

Shtepi private me 700 m2 toke, Shijak

Shijak, Albania
 • 150,000€

Overview

Property ID: HZ26651
 • Property Type
 • Shtepi Private
 • 3
 • Bedrooms
 • 536
 • m2
 • 700
 • Lot m2

Description

Shitet vile 3-kateshe me siperfaqe toke 700 m2.

Kati pare eshte magazine aktualisht e dhene me qera 286 m2, kati 2 dhe 3 kane siperfaqe 125 m2.

Kati 2 eshte i organizuar ne 2+1 dhe kati 3 ne 1+1.

 

 • Address Shijak
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ26651
 • Price: 150,000€
 • Land Area: 700 m2
 • Bedrooms: 3
 • Property Type: Shtepi Private
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka
 • +355 69 21 51 012

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 125,000€

Shtepi private prane Gjykates se Apelit, Shkozet

 • 125,000€
Rruga Bajram Tusha, Durrës, Albania
 • 160 m2
 • Shtepi Private
Details
 • 324,000€/m2

Shitet shtepi private, Tirane.

 • 324,000€/m2
Rruga Islam Petrela, Tirana, Albania
 • 147 m2
 • Shtepi Private
Details
 • 1,800€/muaj

Apartament duplex 400m2, Linze

 • 1,800€/muaj
Linzë, Albania
 • Beds: 5
 • Baths: 3
 • 400 m2
 • Shtepi Private
Details
 • 95,000€

Shtepi private prane Tregut te Vogel Industrial, Durres.

 • 95,000€
Rruga Neki Libohova, Durrës, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 67 m2
 • Shtepi Private
Details

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka