Shtepi private 2 kate per shitje ne Durres

 • 115,000€
Rruga Apulia, Durrës, Albania
Per Shitje
Shtepi private 2 kate per shitje ne Durres
Rruga Apulia, Durrës, Albania
 • 115,000€

Description

Shitet shtepi private 2 kateshe me siperfaqe totale 300 m2 nga te cilat 110 m2 siperfaqe ndertimi per kat.

Secili kat eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 sallon-kuzhine dhe 1 tualet.

Me oborr te gjelberuar dhe vend parkimi per makinen.

 • Address Rruga Apulia, ish Knete, Durres.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ48522
 • Price: 115,000€
 • Land Area: 300 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Shtepi Private
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ48522
 • Shtepi Private
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 220
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka