Description

Shitet shtepi private 1-kateshe me siperfaqe ndertimi 127 m2 dhe siperfaqe trualli 1200 m2, e organizuar ne 3+1. Mund te ndertohet edhe 1 banese tjeter sepse 700m2 toke mbrapa shtepise jane te pa shfrytezuara. Ne kopesht  jane te mbjellura agrume te ndryshme .

 • Address: Qerret Durres
 • City: Durres
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on Shtator 30, 2019 at 10:31 am

 • Property ID: 29646
 • Price: 85,000€
 • Property Size: 127 m2
 • Land Area: 1200 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 1
 • Property Type: Shtepi Private
 • Property Status: Shitet

Features

Page Views

Contact info

Marsel Blaka
Marsel Blaka
+355 69 21 51 012

Enquire about this property

Similar Properties

250,000€

m2: 565

Shtepi Private

Marsel Blaka

5 muaj ago

250,000€

m2: 565

Shtepi Private

5 muaj ago

220,000€

Vile 3 kate, prane Ures se Dajlanit, Durres

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

Beds: 4m2: 234

Vila

Marsel Blaka

12 muaj ago

220,000€

Beds: 4m2: 234

Vila

12 muaj ago

7€/m2

m2: 60000

Toke

Fabjan Resulaj

5 muaj ago

7€/m2

m2: 60000

Toke

5 muaj ago

225€/muaj

Jepet me qera ambient 20m2, prane Bulevardit Dyrrah, Durres

Rruga Petraq Boshnjaku, Durrës, Albania

Bath: 1m2: 20

Dyqan

Marsel Blaka

9 muaj ago

225€/muaj

Bath: 1m2: 20

Dyqan

9 muaj ago


PREVIOUS PROPERTY

1000 m2 toke prane San Pietro resort, Gjiri Lalezit

NEXT PROPERTY

Jepet apartament me qera + parkim per 430€ ne Qender,Tirane.