Shtepi private 1 kat per shitje, Shkallnur, Durres

 • 100,000€
Rashbull, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania

Shtepi private 1 kat per shitje, Shkallnur, Durres

Rashbull, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • 100,000€

Overview

Property ID: HZ32912
 • Property Type
 • Shtepi Private
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2
 • 750
 • Lot m2

Description

Shitet shtepi private 1- kateshe me siperfaqe trualli 750 m2 dhe siperfaqe ndertimi 100 m2, e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 tualet , dhome pritje+kuzhine te perbashket.

 • Address Shkallnur Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ32912
 • Price: 100,000€
 • Land Area: 750 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Shtepi Private
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka
 • +355 69 21 51 012

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 160,000€

Shitet vile 3-kateshe, Arapaj Durres.

 • 160,000€
Rozafa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Beds: 7
 • Baths: 5
 • 424 m2
 • Shtepi Private, Vila
Details
 • 285,000€

Shitet shtepi private 2-kate, Shenavlash Durres

 • 285,000€
Rashbull, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • Beds: 3
 • Bath: 1
 • 509 m2
 • Shtepi Private
Details
 • 260,000€
 • 1,000€/muaj

Magazine 600 m2 me 4500 m2 toke per shitje ose qera, Xhafzotaj Durres

 • 260,000€
 • 1,000€/muaj
Rashbull, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • 600 m2
 • Shtepi Private, Kapanon, Toke
Details

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka