Shitet vile, Rrolling Hills, Tirane.

 • 1,250,000€
Rolling Hills, Albania

Shitet vile, Rrolling Hills, Tirane.

Rolling Hills, Albania
 • 1,250,000€

Overview

Property ID: HZ35894
 • Vila
 • Property Type
 • 485
 • m2

Description

Shitet vile me siperfaqe ndertimi 485 m2 dhe siperfaqe trualli 714 m2. Vila eshte e projektuar me hapësira të bollshme, ka: dhomën e ndenjes e të ngrënies, kuzhinë më vete, dhomën bashkëshortore , me banjën dhe garderobën e vet dhe dhoma të tjera fjetjeje, dhomë lojërash,lavanderi dhe bodrum me hapësirë të mjaftueshme për vendosjen e pajisjeve të ndryshme mekanike shtëpiake. 

 • Address Rolling Hills, Albania
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ35894
 • Price: 1,250,000€
 • Land Area: 714 m2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

 • 320,000€

Shitet vile 2 kateshe, Tirane.

 • 320,000€
Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Vila
Details
 • 210,000€

Shitet vile 2 kateshe, prane Pazarit Te Ri, Tirane.

 • 210,000€
Pazari i Ri, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • Garages: 4
 • 125 m2
 • Vila
Details
 • 300,000€

Shitet vile 2 kateshe, Golem.

 • 300,000€
Golem, Albania
 • Beds: 4
 • Baths: 2
 • Garages: 2
 • 151 m2
 • Vila, Parking
Details

Compare listings

Compare
Florjan Resulaj
 • Florjan Resulaj