Shitet vile, prane qendres se Korces.

 • 320,000€
Rruga Emin Duraku, Korçë, Albania.

Overview

Property ID: HZ44457
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Garages
 • 620
 • m2

Description

Shitet vile 2 kate + papafingo me 1 kate parkimi nen toke me siperfaqe ndertimi 620 m2 dhe siperfaqe trualli 421.4 m2. Vila eshte ndertuar me materiale gjermane. E pershtatshme per funksione te ndryshme si: hotel, bujtine, klinik, taverna etj.

 • Address Rruga Emin Duraku, Korçë, Albania.
 • City Korce
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44457
 • Price: 320,000€
 • Land Area: 421.4 m2
 • Garages: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla