Shitet vile, Palase, Dhermi.

 • 430,000€
Green Coast Resort & Residences, AL, Palasë 9425, Albania.
Shitet

Shitet vile, Palase, Dhermi.

Green Coast Resort & Residences, AL, Palasë 9425, Albania.
 • 430,000€

Overview

Property ID: HZ37319
 • Vila
 • Property Type
 • 180
 • m2

Description

Shitet vile individuale me siperfaqe ndertimi 180 m2, siperfaqa e kopshtit 200 m2 dhe 35 m2 parking. Vila eshte me pamje nga deti.

 • Address Green Coast Resort & Residences, AL, Palasë 9425, Albania.
 • City Dhermi
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ37319
 • Price: 430,000€
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj