Shitet vile e perfunduar prane TEG, Tiranë! 

 • 408,000€
Tirana East Gate, Tirana–Elbasan Highway, Tirana, Albania
Per Shitje
Shitet vile e perfunduar prane TEG, Tiranë! 
Tirana East Gate, Tirana–Elbasan Highway, Tirana, Albania
 • 408,000€

Description

Vila 3 katëshe është super ndertim i vitit 2023 me sipërfaqe ndertimi 230 m² dhe 309 m² ambjent i gjelberuar.

Ne total vila ka: 4 dhoma gjumi, 4 tualete, dhomë teknike, kuzhine e vecuar dhe 2 poste parkimi. 

Karakteristika te viles: 

– Fasade e termoizoluar

– Xhama tripleks termik

– Instalime elektrike kundra zjarrit

– Instalime hidraulike me kolektor dhe linja te dedikuara autovers

– Panel diellor me bolitor/auto-revers

– Pus per mbledhjen e ujrave nentokesor

– Me dokumenta te rregullta

 • Address Prane TEG-ut, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ52764
 • Price: 408,000€
 • Land Area: 309 m2
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 4
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ52764
 • Villa
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 230
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla