Description

Shitet vile 4 kateshe me siperfaqe ndertimi 580 m2 dhe truall me siperfaqe 560 m2. Ka 2 dhoma ndenje njera me oxhak, 1 kuzhine, 5 dhoma gjumi, 6 tualete, 1 verande, 1 depo, 1 studio, 1 ambjent per palester dhe 2 vende parkimi te mbyllura. Me oborr te gjelberuar. Ka sistem ngrohje ftohje, vila mbikqyret nga kamera sigurie, shitet e mobiluar. Me dokumenta te rregullta.

 • Address: Rruga Kastriotët, prane Universitetit Bujqesor, Tirane.
 • City: Tirane
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on 19 Dhjetor, 2019 at 12:46 pm

 • Property ID: 31157
 • Price: 450,000€
 • Property Size: 580 m2
 • Land Area: 560 m2
 • Bedrooms: 5
 • Bathrooms: 6
 • Garage: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

1,000€/m2

Duplex 260m2, te Komuna Parisit, Tirane

Komuna e Parisit, Tirana, Albania

Beds: 2Bath: 1m2: 260

Dilejda Karaj

1 vit ago

1,000€/m2

Beds: 2Bath: 1m2: 260

1 vit ago

415,000€2,000€/muaj

Beds: 9Baths: 6m2: 610

Vila

Katerina Tuga

10 muaj ago

415,000€2,000€/muaj

Beds: 9Baths: 6m2: 610

Vila

10 muaj ago

70,000€

OKAZION : APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TE CONCORD CENTER ME 673euro/m2

Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Beds: 2Baths: 2m2: 104

Apartament

Igli Molla

4 javë ago

70,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 104

Apartament

4 javë ago

1,800€/muaj

Jepet me qera njesi biznesi ne Bllok, Tirane

Rruga Vaso Pasha, Tiranë, Albania

Prone Biznesi

Katerina Tuga

2 vjet ago

1,800€/muaj

Prone Biznesi

2 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

Jepet me qera apartament 2+1, Kompleksi Sunrise, pas TEG, Tirane.

NEXT PROPERTY

Dyqan me qera 80 m2, prane Pallati te Sportit Durres