Description

Shitet vile 4 kateshe me siperfaqe ndertimi 270 m2 dhe siperfaqe trualli 500 m2. Ka 1 dhome ndenje, kuzhine te vecuar, 4 dhoma gjumi, 3 tualete, 3 ballkone, 1 depo. Vila ka oborr te gjelberuar dhe pamje te lire. Shitet e mobiluar. Me dokumenta te rregullta.

 • Address: Lundër, Tirane.
 • City: Tirane
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on 19 Dhjetor, 2019 at 12:44 pm

 • Property ID: 31207
 • Price: 530,000€
 • Property Size: 270 m2
 • Land Area: 500 m2
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

215,000€

Shitet apartament 3+1

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania

Beds: 3Baths: 2m2: 130

Apartament

Fabjan Resulaj

3 vjet ago

215,000€

Beds: 3Baths: 2m2: 130

Apartament

3 vjet ago

72,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 67

Apartament

Igli Molla

3 vjet ago

72,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 67

Apartament

3 vjet ago

1,350€/m2

m2: 180

Apartament

Emiljan Peshpali

1 vit ago

1,350€/m2

m2: 180

Apartament

1 vit ago

1,000€/muaj

Beds: 3Baths: 2m2: 153

Prone Biznesi

Igli Molla

2 vjet ago

1,000€/muaj

Beds: 3Baths: 2m2: 153

Prone Biznesi

2 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

Shtepi private 2 kate, Shenavlash Durres

NEXT PROPERTY

Jepet me qera apartament 1+1, prane Concord Center, Tirane.