Shitet vile 3-kateshe,Kompleksi Akacia, Tirane.

 • 890,000€
Featured
Rruga Akacia, Mjull-Bathore, Albania
Featured

Shitet vile 3-kateshe,Kompleksi Akacia, Tirane.

Rruga Akacia, Mjull-Bathore, Albania
 • 890,000€

Overview

Property ID: HZ24913
 • Property Type
 • Vila
 • 6
 • Bedrooms
 • 6
 • Bathrooms
 • 500
 • m2
 • 600
 • Lot m2

Description

Shitet vile  3 kateshe me siperfaqe ndertimi 500 m2 dhe siperfaqe trualli 600 m2. Ka nje pishine. Punime shume cilesore.

 • Address Kompleksi Akacia, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ24913
 • Price: 890,000€
 • Land Area: 600 m2
 • Bedrooms: 6
 • Bathrooms: 6
 • Property Type: Vila

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj
 • +355 (0)69 85 48 550

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 240,000€

Shitet ose jepet me qera vile prane TEG, Tirane

 • 240,000€
Lundër, prane TEG, Tirane
 • Beds: 3
 • Baths: 3
 • 234 m2
 • Vila
Details
 • 1,250€/m2

Shitet ose jepet me qera vile 3-kateshe prane TEG, Tirane

 • 1,250€/m2
Prane TEG, Tirane
 • Beds: 5
 • Baths: 5
 • Garages: 2
 • 404 m2
 • Vila
Details
 • 900€/muaj

Jepet me qera vile 2-kateshe per biznes te Brryli, Tirane

 • 900€/muaj
Rruga Vllazën Huta, Tiranë, Albania
 • Beds: 7
 • Baths: 2
 • 230 m2
 • Prone Biznesi, Vila
Details

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj