Description

Shitet vile  3 kateshe me siperfaqe ndertimi 550 m2 dhe siperfaqe trualli 600 m2. Ka nje pishine. Punime shume cilesore.

 

  • Address: Kompleksi Akacia, Tirane.
  • City: Tirane
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on Shkurt 25, 2019 at 4:04 pm

  • Property ID: 24913
  • Price: 870,000€
  • Property Size: 550 m2
  • Land Area: 600 m2
  • Property Type: Vila

Page Views

Contact info

Fabjan Resulaj
Fabjan Resulaj
+355 (0)69 85 48 550
Facebook Linkedin Google Plus

Enquire about this property

Similar Properties

103,526€

Beds: 2: 124

Apartament

Algerta Coli

2 vjet ago

103,526€

Beds: 2: 124

Apartament

2 vjet ago

1,800€/m2

Shitet apartament 2+1, Tirane.

Rruga e Elbasanit, Albania

Beds: 2Baths: 2: 113.77

Apartament

Fabjan Resulaj

8 muaj ago

1,800€/m2

Beds: 2Baths: 2: 113.77

Apartament

8 muaj ago

1,000€/muaj

Jepet me qera apartament 3+1 te Kullat Binjake, Tirane

Kullat Binjake, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë

Beds: 3Baths: 2m2: 164

Apartament

Igli Molla

1 vit ago

1,000€/muaj

Beds: 3Baths: 2m2: 164

Apartament

1 vit ago

300€/muaj

Jepet me qera apartament 1+1 , tek rruga e Elbasanit , Tirane

Prane drejtorise se Higjenes , tek rruga e Elbasanit, Tirane

Bed: 1Bath: 1m2: 55

Apartament

Eriselda Islamukaj

1 vit ago

300€/muaj

Bed: 1Bath: 1m2: 55

Apartament

1 vit ago


PREVIOUS PROPERTY

Apartament 3+1, rruga Taulantia, Vollga Durres

NEXT PROPERTY

Shitet vile 3-kateshe ne Rolling Hills, Tirane.