Shitet vile 3 kateshe, rruga 3 vellezerit Kondi, Tirane.

 • 260,000€
Rruga 3 Vëllezërit Kondi, Tirana, Albania
 • 6
 • Bedrooms
 • 7
 • Bathrooms
 • 326
 • m2
Shitet

Shitet vile 3 kateshe, rruga 3 vellezerit Kondi, Tirane.

Rruga 3 Vëllezërit Kondi, Tirana, Albania
 • 260,000€

Description

Shitet vile 3 kateshe me siperfaqe ndertimi 326 m2 dhe 77 m2 papafingo, me siperfaqe trualli 1055 m2. Ka 6 dhoma, 7 tualete dhe nje verande. E mire investuar me elektroshtepiake, dhomatjane te shtruara me parket. Mundesi parkimi.

 • Address Rruga 3 Vëllezërit Kondi, Tirane.
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ38580
 • Price: 260,000€
 • Land Area: 1055 m2
 • Bedrooms: 6
 • Bathrooms: 7
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova