Description

Shitet vile 3 kateshe me siperfaqe ndertimi 850 m2 dhe siperfaqe toke 3500 m2. Kati -1  ka salle, pishine, palester, sauna,dhome teknike per elektriket dhe sistemin e ngrohjes, depo. Kati 1 ka dhome ndenjie, kuzhine, studio studimi, garderobe. Kati 2 ka 8 dhoma gjumi, 8 tualete,ballkone. Ka oborr me ambient te gjelberuar,arkitekture te vecante.  Me dokumenta te rregullta.

  • Address: Prane kompanise Salillari, Vorë- Tirane.
  • City: Vorë
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on 24 Janar, 2020 at 2:57 pm

  • Property ID: 31936
  • Price: 780,000€
  • Property Size: 850 m2
  • Land Area: 3500 m2
  • Property Type: Vila
  • Property Status: Shitet

Features

Page Views

Contact info

Fabjan Resulaj
Fabjan Resulaj
+355 (0)69 85 48 550
Facebook Linkedin Google Plus

Enquire about this property

Similar Properties

1,000,000€

2 vila per shitje me 4’000 m2 truall, pas City Park, Tirane.

Gjokaj, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania

m2: 1000

Vila

Fabjan Resulaj

1 javë ago

1,000,000€

m2: 1000

Vila

1 javë ago


PREVIOUS PROPERTY

Shitet toke truall ne Qender te Korces!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1, Liqeni i Thate, Tirane.