Description

Shitet vile 3-kateshe, me siperfaqe ndertimi 299 m2 dhe siperfaqe trualli 600 m2. Vila ka ndertime cilesore, oboor te madh te gjelberuar. Me garazh ne katin -1 . Qetesi dhe siguri maksimale. Me dokumenta te rregullta. Ka 2 kate siper tokes dhe 1 nen toke. Sistemi dritareve dural dhe shume cilesore.

  • Address: Rolling Hills, Tirane.
  • City: Tirane
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on 27 Mars, 2019 at 8:46 am

  • Property ID: 24930
  • Property Size: 299 m2
  • Land Area: 600 m2
  • Garage: 1
  • Property Type: Vila
  • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Fabjan Resulaj
Fabjan Resulaj
+355 (0)69 85 48 550
Facebook Linkedin Google Plus

Enquire about this property

Similar Properties

2,800€/m2

Njesi biznesi 451m2, te Liqeni Artificial i Tiranes.

Liqeni Artificial i Tiranës, Tiranë, Shqipëria

m2: 451

Prone Biznesi

Fabjan Resulaj

2 vjet ago

2,800€/m2

m2: 451

Prone Biznesi

2 vjet ago

2,500€/m2

m2: 54.83

Prone Biznesi

Algerta Coli

2 vjet ago

2,500€/m2

m2: 54.83

Prone Biznesi

2 vjet ago

3€/m2

Kapanon 2135 m2 ne zone industriale, prane City Park, Tirane

Rruga Musa Picari, Zona industriale, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania

m2: 2135

Kapanon

Fabjan Resulaj

3 muaj ago

3€/m2

m2: 2135

Kapanon

3 muaj ago

850€/m2

Apartament 2+1 rruga e Kavajes, perballe fabrikes se birres, Tirane

Rruga e Kavajës, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Beds: 2Baths: 2m2: 109.6

Apartament

Emiljan Peshpali

7 muaj ago

850€/m2

Beds: 2Baths: 2m2: 109.6

Apartament

7 muaj ago


PREVIOUS PROPERTY

Shitet vile 3-kateshe,Kompleksi Akacia, Tirane.

NEXT PROPERTY

Apartament 3+1, prane Gjykates se Rrethit Durres