Description

Shitet vile 3 kateshe me siperfaqe ndertimi 404 m2 dhe truall me siperfaqe 500 m2. Ka 4 dhoma gjumi, 4 tualete, 1 dhome ndenje, 2 vende parkimi dhe oborr te gjelberuar. 24 ore security.

 • Address: Prane Ambasades Ruse, Kompleksi Kolombo 2, prane Natyres se Qete,Teg, Tirane.
 • City: Tirane
 • Country: Albania

Detail

Updated on 27 Dhjetor, 2019 at 1:52 pm

 • Property ID: 30863
 • Price: 450,000€
 • Property Size: 404 m2
 • Land Area: 500 m2
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 4
 • Garage: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Fabjan Resulaj
Fabjan Resulaj
+355 (0)69 85 48 550
Facebook Linkedin Google Plus

Enquire about this property

Similar Properties

65,000€

Shitet apartament 1+1+1, Tirane.

Rruga Asim Vokshi, Tiranë, Albania

Bed: 1Bath: 1m2: 65

Apartament

Emiljan Peshpali

10 muaj ago

65,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 65

Apartament

10 muaj ago

2,500€/muaj

Beds: 3Baths: 3m2: 217

Apartament

Algerta Coli

3 vjet ago

2,500€/muaj

Beds: 3Baths: 3m2: 217

Apartament

3 vjet ago

2,000€/muaj

Beds: 3Baths: 2m2: 220

Apartament

Igli Molla

2 vjet ago

2,000€/muaj

Beds: 3Baths: 2m2: 220

Apartament

2 vjet ago

300,000€

m2: 1185

Toke

Fabjan Resulaj

2 vjet ago

300,000€

m2: 1185

Toke

2 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

Jepet me qera apartament 2+1, Tirane.

NEXT PROPERTY

Jepet me qera vile 3 kateshe siper Ambasades Amerikane, Tirane.