Shitet vile 3 kateshe, Kompleksi Sun Rise, Tirane.

 • 500,000€
White houses, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Shitet vile 3 kateshe, Kompleksi Sun Rise, Tirane.

White houses, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 500,000€

Overview

Property ID: HZ31513
 • Property Type
 • Vila
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 310
 • m2
 • 225
 • Lot m2

Description

Shitet vile me siperfaqe ndertimi 310 m2, siperfaqe parcele 225 m2 dhe siperfaqe tarrace 83 m2. Ka nje kate -1 i cili eshte i organizuar ne 2 poste parkimi, ambient lavanterie dhe një ambient garderobe stinore . Kati përdhe perfshin ambienti i ndenjies, i ngrënies dhe i gatimit, i cili komunikon me verandën e gjelbëruar me pemë ulliri dhe portokalli. Kati i parë organizohet ne dhome bashkëshortore, me tualet dhe garderobë personale, dy dhoma të tjera gjumi dhe 2 tualet. Kati nën cati eshte studio, e cila komunikon nga të dyja anët me veranda tarracë.

 • Address Kompleksi Sun Rise, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ31513
 • Price: 500,000€
 • Land Area: 225 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Garages: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 150,000€

Vile 2 kate + 1 kat papafingo, prane Xhamise se re, Plazh

 • 150,000€
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Beds: 6
 • Baths: 3
 • 390 m2
 • Vila
Details
 • 2,200€/muaj

Jepet me qera vile 3-kateshe prane TEG, Tirane

 • 2,200€/muaj
Prane TEG, Tirane
 • Beds: 5
 • Baths: 5
 • Garages: 2
 • 404 m2
 • Vila
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali