Description

Shitet vile 3 kateshe.
– Siperfaqe ndertimi 310 m2, siperfaqe parcele 251 m2 dhe siperfaqe tarrace 83 m2.
– Kati -1 i cili eshte i organizuar ne 2 poste parkimi, ambient lavanterie dhe një ambient garderobe stinore .
– Kati përdhe perfshin ambienti i ndenjies, i ngrënies dhe i gatimit, i cili komunikon me verandën e gjelbëruar me pemë ulliri dhe portokalli.
– Kati i parë organizohet ne dhome bashkëshortore me tualet dhe garderobë personale, dy dhoma të tjera gjumi dhe 1 tualet.
– Kati nën cati eshte studio, e cila komunikon nga të dyja anët me veranda tarracë.

 • Address: Kompleksi Sun Rise, Tirane.
 • City: Tirane
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on 9 Janar, 2020 at 12:13 pm

 • Property ID: 31572
 • Price: 480,000€
 • Property Size: 310 m2
 • Land Area: 251 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Garage: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

125,000€

m2: 70

Dyqan

Igli Molla

3 vjet ago

125,000€

m2: 70

Dyqan

3 vjet ago

103,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 96

Apartament

Emiljan Peshpali

1 vit ago

103,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 96

Apartament

1 vit ago

3,000€/muaj

m2: 1000

Fabjan Resulaj

1 vit ago

3,000€/muaj

m2: 1000

1 vit ago

160,000€

Shitet dyqan 78 m2 te Sheshi Willson, Tirane

Sheshi Willson, prane postes nr 8, Tirane

Bath: 1m2: 78

Dyqan

Igli Molla

2 vjet ago

160,000€

Bath: 1m2: 78

Dyqan

2 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

Shitet toke 4500m2 perballe Teg-ut, Tirane.

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1, Kompleksi Sun Rise, Tirane.