Shitet vile 3-kateshe, Arapaj Durres.

 • 160,000€
Rozafa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Shitet vile 3-kateshe, Arapaj Durres.

Rozafa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 160,000€

Overview

Property ID: HZ31728
 • Property Type
 • Shtepi Private, Vila
 • 7
 • Bedrooms
 • 5
 • Bathrooms
 • 424
 • m2
 • 420
 • Lot m2

Description

Shitet shtepi private 3 kate me siperfaqe trualli 420 m2 dhe siperfaqe ndertimi totale 424 m2.Ka 7 dhoma gjumi, 5 tualete, 3 dhome ndenje dhe oborr te gjelberuar.

 • Address Arapaj Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ31728
 • Price: 160,000€
 • Land Area: 420 m2
 • Bedrooms: 7
 • Bathrooms: 5
 • Property Type: Shtepi Private, Vila
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka
 • +355 69 21 51 012

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 400,000€

Shitet ose jepet me qera vile 3-kateshe mbrapa inxhinierise se ndertimit, Tirane

 • 400,000€
Prane fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit, Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
 • Beds: 4
 • Baths: 3
 • 297 m2
 • Vila
Details
 • 1,200€/muaj

Jepet me qera vile 3-kateshe prane spitalit Hygeia, Tirane

 • 1,200€/muaj
Prane spitalit Hygeia, Tirane
 • Beds: 5
 • Vila
Details
 • 120,000€

Shitet vile ne Pogradec, Albania

 • 120,000€
Rruga Sul Starovari, Pogradec, Shqipëria
 • 220 m2
 • Vila
Details

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka