Shitet vile 3 kate, brenda kompleksit Marea, Qerret, Kavaje.

 • 270,000€
Qerret, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Shitet vile 3 kate, brenda kompleksit Marea, Qerret, Kavaje.

Qerret, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 270,000€

Overview

Property ID: HZ29917
 • Property Type
 • Vila
 • 6
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms

Description

Shitet vile 3 kate me siperfaqe ndertimi 340 m2, truall 500 m2  dhe 280 m2 te perbashketa te kompleksi sportiv. Ka 6 dhoma gjumi, 4 tualete. 

 • Address Brenda kompleksit marea,Qerret, Kavaje.
 • City Kavajë
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29917
 • Price: 270,000€
 • Bedrooms: 6
 • Bathrooms: 4
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj
 • +355 (0)69 85 48 550

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 2,300€/muaj

Vile 3 kate me qera te Kompleksi Sunrise, prane Qendres Tregtare TEG, Tirane

 • 2,300€/muaj
Rruga e Vilave, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Beds: 4
 • Baths: 3
 • Vila
Details
 • 2,500€/muaj

Jepet me qera vile 2-kateshe prane TEG, Tirane

 • 2,500€/muaj
Prane TEG, Tirane
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • Garage: 1
 • 180 m2
 • Vila
Details
 • 170,000€

Vile 3 kateshe, prane Ures se Dajlanit, Durres

 • 170,000€
Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • Beds: 6
 • Baths: 3
 • 320 m2
 • Vila
Details
 • 1,200€/muaj

Vile 3 kateshe per qera, prane Medresese, Tirane.

 • 1,200€/muaj
Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Beds: 5
 • Baths: 3
 • Garages: 2
 • 300 m2
 • Vila
Details

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj