Description

Shitet vile 3 kate me siperfaqe ndertimi 340 m2, truall 500 m2  dhe 280 m2 te perbashketa te kompleksi sportiv. Ka 6 dhoma gjumi, 4 tualete. 

  • Address: Brenda kompleksit marea,Qerret, Kavaje.
  • City: Kavajë
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on Tetor 7, 2019 at 3:00 pm

  • Property ID: 29917
  • Price: 270,000€
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
  • Property Type: Vila
  • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Fabjan Resulaj
Fabjan Resulaj
+355 (0)69 85 48 550
Facebook Linkedin Google Plus

Enquire about this property

Similar Properties

1,200,000€4,000€/muaj

Shitet ose jepet me qera objekt biznesi 834 m2, Kavaje.

Kavaje, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2501, Albania

m2: 834

Marsel Blaka

2 muaj ago

1,200,000€4,000€/muaj

m2: 834

2 muaj ago

80,000€

Shitet apartament 2+1, Laguna BLu, Golem, Kavaje.

Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Beds: 2Baths: 2m2: 109

Apartament

Fabjan Resulaj

2 javë ago

80,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 109

Apartament

2 javë ago

92,000€

Shitet apartament 2+1, Laguna Blu, Qerret-Kavaje.

Hotel Family, Prestige entrance, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Beds: 2Bath: 1m2: 104

Apartament

Fabjan Resulaj

4 javë ago

92,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 104

Apartament

4 javë ago


PREVIOUS PROPERTY

Shitet ambjent biznes, Ish- Bllok, Tirane.

NEXT PROPERTY

Jepet me qera apartament 1+1, prane RTSH, Tirane.