Shitet vile 2 kateshe te Kompleksi Qetesia,Qerret.

 • 295,000€
Rruga Qetesia, Golem, Albania.
Shitet

Shitet vile 2 kateshe te Kompleksi Qetesia,Qerret.

Rruga Qetesia, Golem, Albania.
 • 295,000€

Overview

Property ID: HZ38762
 • Vila
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 164
 • m2

Description

E rrethuar mes pishave vila ka 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhine gatimi, 2 tualete dhe verand. Ka siperfaqe totale ndertimi 164 m2 dhe siperfaqe te gjelber trualli 617 m2.

 • Address Rruga Qetesia, Golem, Albania.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ38762
 • Price: 295,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla