Shitet vile 2 kateshe, prane Pazarit Te Ri, Tirane.

 • 200,000€
Featured Shitet
Pazari i Ri, Tirana, Albania
Featured Shitet

Shitet vile 2 kateshe, prane Pazarit Te Ri, Tirane.

Pazari i Ri, Tirana, Albania
 • 200,000€

Overview

Property ID: HZ35889
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 4
 • Garages
 • 125
 • m2

Description

Shitet vile 2 kateshe me siperfaqe ndertimi 125 m2 dhe siperfaqe trualli 116 m2. Me dokumenta te rregullta. Vila ka mure rrethues. Ka hapsire parkimi deri ne 4 poste. Eshte e pershtatshme per zyre, klinike dentare, hostel etj.

 • Address Afer Pazarit te Ri, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ35889
 • Price: 200,000€
 • Land Area: 116 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Garages: 4
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Florjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Florjan Resulaj
 • Florjan Resulaj