Shitet vile 2 kate, prane Komunes se Parisit, Tirane.

 • 520,000€
Rruga Rexhep Jella 7, Tirana, Albania

Shitet vile 2 kate, prane Komunes se Parisit, Tirane.

Rruga Rexhep Jella 7, Tirana, Albania
 • 520,000€

Overview

Property ID: HZ35019
 • Property Type
 • Vila
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 600
 • m2
 • 400
 • Lot m2

Description

Shitet vile 2 kate me siperfaqe ndertimi 600 m2 dhe siperfaqe toke 400 m2. Pus papafingo e banuarKa 3 dhoma gjumi, kuzhine me vet, sallon, 2 tualete dhe mundesi ne garazhd per 3 post parkim. Ambient i gjelberuar.

 • Address Rruga Rexhep Jella 7, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ35019
 • Price: 520,000€
 • Land Area: 400 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Property Type: Vila

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj
 • +355 (0)69 85 48 550

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 600,000€

Shitet vile 4-kateshe, prane Fakultetit Ekonomik, Tirane.

 • 600,000€
Rruga e Elbasanit, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 440 m2
 • Vila
Details
 • 1,100,000€

Vile 2 kate + 1 kat nentoke ne Kinostudio, prane ISHP-se, Tirane

 • 1,100,000€
Kinostudio, Rruga Aleksandër Moisiu, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 572 m2
 • Vila
Details
 • 2,500€/muaj

Vile me qera te Residenca Long Hill, Tirane.

 • 2,500€/muaj
Lundër, Albania
 • Beds: 3
 • Baths: 3
 • 220 m2
 • Vila
Details

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj