Shitet toke truall per ndertim, Pishat e buta, Golem.

 • 80,000€
Okazion Shitet
Rruga Pavaresia e Kosoves, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • Toke
 • Property Type
 • 560
 • m2
Okazion Shitet

Shitet toke truall per ndertim, Pishat e buta, Golem.

Rruga Pavaresia e Kosoves, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 80,000€

Description

Shitet toke truall per ndertim  me siperfaqe totale 560 m2. Ndodhet buze rruge dhe ka forme katrore.

 • Address Rruga Pavaresia, Pishat e Buta, Golem.
 • City Durres, Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ31871
 • Price: 80,000€
 • Property Type: Toke
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka