Shitet toke ne Sauk te Vjeter, Tirane.

 • 100,000€
Okazion Shitet
Sauk, Tirana, Albania.
 • Toke
 • Property Type
 • 840
 • m2
Okazion Shitet

Shitet toke ne Sauk te Vjeter, Tirane.

Sauk, Tirana, Albania.
 • 100,000€

Description

Shitet toke me siperfaqe 840 m2 nga te cilat 750 m2 eshte e shfrytezueshme.. Zone ndertimi dhe akses direkt me rrugen kryesore .

 • Address Sauk, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ36983
 • Price: 100,000€
 • Property Type: Toke
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla