Description

Shitet toke  me siperfaqe 6’000 m2.120

  • Address: Hotel VIktoria, prane TEG, Tirane.
  • City: Tirane
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on Shtator 18, 2019 at 10:39 am

  • Property ID: 29338
  • Price: 120€/m2
  • Property Size: 6000 m2
  • Property Type: Toke
  • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

175,000€

Apartament ne Bllok

Blloku, Tirana, Shqipëri

Beds: 3Bath: 1m2: 110

Apartament

Fabjan Resulaj

3 vjet ago

175,000€

Beds: 3Bath: 1m2: 110

Apartament

3 vjet ago

169,000€

Beds: 3Bath: 1m2 : 160

Apartament

Igli Molla

2 vjet ago

169,000€

Beds: 3Bath: 1m2 : 160

Apartament

2 vjet ago

750€/m2

Beds: 3Baths: 2m2: 140.6

Apartament

Denisa Stoja

1 vit ago

750€/m2

Beds: 3Baths: 2m2: 140.6

Apartament

1 vit ago

182,000€

Shiten dyqane me siperfaqe 29 m2 dhe 42 m2

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania

m2: 29

Prone Biznesi

Fabjan Resulaj

3 vjet ago

182,000€

m2: 29

Prone Biznesi

3 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

Apartament 2+1 prane Hotel Adriatik, Plazh Durres

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1, prane Oxhakut, Tirane.