Shitet toke 10000 m2, Linze- Tirane.

 • 450,000€
Linzë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania

Shitet toke 10000 m2, Linze- Tirane.

Linzë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • 450,000€

Overview

Property ID: HZ28765
 • Property Type
 • Toke
 • 10000
 • m2

Description

Shitet toke  me siperfaqe 10000 m2. E pershtatshme per zhvillim agroturizmi, ndertim vilash etj. Zone e qete dhe e gjelberuar.

 • Address Linze, Tirane.
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ28765
 • Price: 450,000€
 • Property Type: Toke
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 28,500€/dylym

Toke 7100 m2, Rrashbull Durres

 • 28,500€/dylym
Rashbull, Bashkia Durrës, Durrës County, 2021, Albania
 • 7100 m2
 • Toke
Details
 • 160,000€

2700 m2 toke e pershtatshme per ndertim, perballe Hotel Bonita, Golem Durres

 • 160,000€
Bashkia Kavajë, Durrës County, Central Albania, 2021, Albania
 • 2700 m2
 • Toke
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali