Shitet super apartament 3+1, Vollga Durres

 • 160,000€
Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Shitet super apartament 3+1, Vollga Durres

Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 160,000€

Overview

Property ID: HZ32404
 • Property Type
 • Apartament
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 145
 • m2

Description

Shitet apartament 3+1 me kuzhine me vete. Apartamenti ka siperfaqe 145 m2, kati 7 me ashensor dhe ka pamje nga deti. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Ne cmim perfshihet edhe 1 garazh.

 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ32404
 • Price: 160,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka
 • +355 69 21 51 012

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 400€/muaj

Jepet me qera apartament 2+1,Tirane.

 • 400€/muaj
Kodra Diellit
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 137 m2
 • Apartament
Details
 • 2,000€/muaj

Jepen me qera 3 kate te nje vile prane Vilave Amerikane, Tirane

 • 2,000€/muaj
Prane Vilave Amerikane, Tirane
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • Garages: 2
 • 220 m2
 • Apartament
Details
 • 79,000€

Shitet apartament 2+1 prane Kopshtit Zoologjik, Tirane

 • 79,000€
Prane Kopshtit Zoologjik, Tirane
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 110 m2
 • Apartament
Details
 • 380,000€

Shitet apartament 3+1 te Nobis, Tirane

 • 380,000€
Nobis, Tirane
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • 157 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka