Shitet shtepi private 2-kate, Shenavlash Durres

 • 285,000€
Rashbull, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania

Shitet shtepi private 2-kate, Shenavlash Durres

Rashbull, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • 285,000€

Overview

Property ID: HZ29593
 • Property Type
 • Shtepi Private
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 509
 • m2
 • 1560
 • Lot m2

Description

Shitet shtepi private  2-kate me  siperfaqe ndertimi 509 m2 dhe  siperfaqe trualli 1560 m2. Kati 1 eshte i organizuar ne magazine ndersa  kati 2 eshte I organizuar ne 3+1.

 • Address Shenavlash Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29593
 • Price: 285,000€
 • Land Area: 1560 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Shtepi Private
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka
 • +355 69 21 51 012

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 150,000€

Shtepi private me 700 m2 toke, Shijak

 • 150,000€
Shijak, Albania
 • Beds: 3
 • 536 m2
 • Shtepi Private
Details
 • 70,000€

Shitet shtepi private 2 kateshe, Tirane.

 • 70,000€
Rruga Ibrahim Buzhiqi, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • 92 m2
 • Shtepi Private
Details
 • 160,000€

Shitet vile 3-kateshe, Arapaj Durres.

 • 160,000€
Rozafa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Beds: 7
 • Baths: 5
 • 424 m2
 • Shtepi Private, Vila
Details

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka