Shitet ose jepet me qera vile 2 kateshe,Tirane.

 • 1,000,000€
 • 3,000€/muaj
Rruga Qemal Stafa, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet ose jepet me qera vile 2 kateshe,Tirane.

Rruga Qemal Stafa, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1,000,000€
 • 3,000€/muaj

Overview

Property ID: HZ28656
 • Property Type
 • Vila

Description

Jepet me qera ose shitet vile 2 kateshe me siperfaqe 370 m2 dhe siperfaqe trualli 325 m2, e cila perbehet nga 6 dhoma dhe 3 tualete, me oborr. Vila eshte e mire investuar, eshte e pershtatshme per kurse gjuhesh, per zyra  dhe aktivitete te tjera. Ka sistem ngrohje – ftohje.

 • Address Rruga Qemal Stafa prane Shkolles se Kuqe, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ28656
 • Price: 1,000,000€
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Qera, Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 1,200€/muaj

Jepet me qera vile 3-kateshe prane spitalit Hygeia, Tirane

 • 1,200€/muaj
Prane spitalit Hygeia, Tirane
 • Beds: 5
 • Vila
Details
 • 97,000€

Vile 400m2, Plepa Durres

 • 97,000€
Rruga Unazes, Durrës, Albania
 • Beds: 8
 • Baths: 2
 • 250 m2
 • Vila
Details
 • 5,000€/muaj

Vile me 2000 m2 toke, autostrada Tirane-Durres.

 • 5,000€/muaj
Salus, Autostrada "Tiranë - Durrës", Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 200 m2
 • Vila, Toke
Details
 • 250,000€

Vile 2kate

 • 250,000€
Durrës 2000, Albania
 • 400
 • Vila
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali