Shitet ose jepet me qera objekt biznesi, pas Pazarit Te Ri, Tirane.

 • 6,000,000€
 • 8€/m2
Rruga Qemal Stafa, Tiranë, Albania.
Okazion Per Qera Per Shitje
Shitet ose jepet me qera objekt biznesi, pas Pazarit Te Ri, Tirane.
Rruga Qemal Stafa, Tiranë, Albania.
 • 6,000,000€
 • 8€/m2

Description

Shitet ose jepet me qera objekt biznesi me siperfaqe ndertimi 1760 m2. Objekti ka 5 kate, 1 kat nentoke dhe tarracen e cila eshte e shfrytezueshme per aktivitete te ndryshme.

 • Address Rruga Qemal Stafa, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ37345
 • Price: 6,000,000€
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Qera, Per Shitje

Overview

Property ID: HZ37345
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 1760
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova