Description

Shitet objekt biznesi me siperfaqe trualli 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi 236 m2. I pershtatshem per restorant ose shtepi private.

  • Address: Sektor Rinia, Durres
  • City: Durres
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on 3 Dhjetor, 2019 at 10:46 am

  • Property ID: 30914
  • Price: 120,000€
  • Property Size: 236 m2
  • Land Area: 500 m2
  • Property Type: Bar / Restorant
  • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Marsel Blaka
Marsel Blaka
+355 69 21 51 012

Enquire about this property

Similar Properties

250,000€

m2: 565

Shtepi Private

Marsel Blaka

11 muaj ago

250,000€

m2: 565

Shtepi Private

11 muaj ago

380€/m2

Apartamente me 380 euro/m2

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m2: 122.1

Apartament

3 vjet ago

380€/m2

Beds: 3Baths: 2m2: 122.1

Apartament

3 vjet ago

30€/m2

10’000m2 toke ne Autostrade

Autostrada Durres Tirane

Toke

Florjan Resulaj

3 vjet ago

30€/m2

3 vjet ago

650€/m2

Super apartament 200 m2 me pamje nga Porti i Durresit

Port of Durrës, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Beds: 4Baths: 2m2: 200

Apartament

Marsel Blaka

2 muaj ago

650€/m2

Beds: 4Baths: 2m2: 200

Apartament

2 muaj ago


PREVIOUS PROPERTY

Jepet me qera vile 3 kateshe siper Ambasades Amerikane, Tirane.

NEXT PROPERTY

Shitet ose jepet me qera ambient 70 m, prane Ministrise se Jashtme, Tirane.