Shitet njesi biznesi 65 m2, Komune Parisi, Tirane.

 • 2,500€/m2
Rruga Komuna e Parisit, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet njesi biznesi 65 m2, Komune Parisi, Tirane.

Rruga Komuna e Parisit, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 2,500€/m2

Overview

Property ID: HZ29176
 • Property Type
 • Bar / Restorant
 • 65
 • m2

Description

Shitet njesi biznesi me siperfaqe 65 m2 nga te cilat  12 m2  jane siperfaqe verande. Aktualisht bar – kafe.

 • Address Komuna Parisit, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29176
 • Price: 2,500€/m2
 • Property Type: Bar / Restorant
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 19€/m2

Jepen me qera ambiente biznesi 250 m2 dhe 139 m2, pas kullave Binjake, Tirane.

 • 19€/m2
Rruga Donika Kastrioti, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Baths: 2
 • 250 m2
 • Bar / Restorant, Dyqan, Zyre
Details
 • m2 2,300€
 • 700€/muaj

Bar restorant 127.8m2, prane Hotel Gjermania, Plazh, Durres

 • m2 2,300€
 • 700€/muaj
Rruga.Pavarsia Lagjia 13 Plazh, Durrës 2001, Albania
 • 127.8 m2
 • Bar / Restorant
Details
 • 108,000€

Lokal per shitje prane shkolles “14 Nentori” Durres

 • 108,000€
Rruga Jahja Ballhysa, Durrës, Albania
 • 54 m2
 • Bar / Restorant
Details
 • 135,000€

Shitet lokal me siperfaqe 85 m2

 • 135,000€
Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania
 • 85 m2
 • Bar / Restorant
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali