Shitet ndertes 6 kate, Sarande.

 • 680,000€
Sarandë, Albania

Shitet ndertes 6 kate, Sarande.

Sarandë, Albania
 • 680,000€

Overview

Property ID: HZ34866
 • Prone Biznesi, Hotel
 • Property Type
 • 1800
 • m2

Description

Shitet ndertes 6 kate me siperfaqe ndertimi 1800 m2 dhe siperfaqe trualli 800 m2.

 • Address Sarandë, Albania

Details

 • Property ID: HZ34866
 • Price: 680,000€
 • Land Area: 800 m2
 • Property Type: Prone Biznesi, Hotel
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali

Enquire About This Property

Similar Listings

Ambjent biznesi ne rruge kryesore me fasade xhami, Durres

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Bath: 1
 • 73 m2
 • Prone Biznesi, Dyqan
Details
 • 2,350€/muaj

Ambjent biznesi me qera te rruga Kavajes, Tirane

 • 2,350€/muaj
Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania
 • Garage: 1
 • 100 m2
 • Prone Biznesi
Details
 • 450€/muaj

Jepet ambient me qera, prane klinikes europiane te syrit, Komune Parisit, Tirane.

 • 450€/muaj
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
 • Baths: 2
 • 83 m2
 • Prone Biznesi, Zyre, Studio
Details
 • 1,200€/muaj

Jepet zyre me qera ne qender biznesi, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Tirane.

 • 1,200€/muaj
Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë, Albania
 • Bath: 1
 • 80 m2
 • Prone Biznesi
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali