Shitet ndertes 6 kate, Sarande.

 • 680,000€
Sarandë, Albania

Shitet ndertes 6 kate, Sarande.

Sarandë, Albania
 • 680,000€

Overview

Property ID: HZ34866
 • Property Type
 • Prone Biznesi, Hotel
 • 1800
 • m2
 • 800
 • Lot m2

Description

Shitet ndertes 6 kate me siperfaqe ndertimi 1800 m2 dhe siperfaqe trualli 800 m2.

 • Address Sarandë, Albania

Details

 • Property ID: HZ34866
 • Price: 680,000€
 • Land Area: 800 m2
 • Property Type: Prone Biznesi, Hotel
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 100,000€

Ambient biznesi te Bulevardi Dyrrah, Durres

 • 100,000€
Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Bath: 1
 • 93 m2
 • Prone Biznesi, Dyqan
Details
 • 350,000€

Shitet zyre, dyqan dhe nje post parkimi te rruga e Kavajes, Tirane

 • 350,000€
Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania
 • Garage: 1
 • 112 m2
 • Prone Biznesi
Details
 • 330,000€

Shitet objekt 3-katesh ne rrugen Emin Duraku, Korce

 • 330,000€
Rruga Emin Duraku, Korçë, Albania
 • 640 m2
 • Prone Biznesi
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali