Shitet lokal prane Ambasades Amerikane, Tirane

 • 220,000€
Ne hyrje te Ambasades Amerikane, Tirane

Overview

Property ID: HZ19703
 • Bar / Restorant
 • Property Type
 • 51
 • m2

Description

Shitet lokal me siperfaqe 51 m2, lartesi 6 m2 dhe nje shtese ne katin e 2 me siperfaqe 25 m2. Buze rruge. Me dokumenta te rregullta.

 • Address Ne hyrje te Ambasades Amerikane, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ19703
 • Price: 220,000€
 • Property Type: Bar / Restorant
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Denisa Stoja

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Denisa Stoja
 • Denisa Stoja