Shitet hotel ne Berzhite, autostrada Tirane- Elbasan

 • 800,000€
Bërzhitë, Albania

Shitet hotel ne Berzhite, autostrada Tirane- Elbasan

Bërzhitë, Albania
 • 800,000€

Overview

Property ID: HZ23051
 • Hotel
 • Property Type
 • 10
 • Bedrooms
 • 10
 • Bathrooms
 • 820
 • m2

Description

Shitet hotel 3 kate, me siperfaqe ndertimi 820 m2 dhe siperfaqe toke 5300m2. Kati i pare eshte restorant ndersa 2 katet e tjera sherbejne per hotel, me 10 dhoma.

 • Address Berzhite, autostrada Tirane- Elbasan
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ23051
 • Price: 800,000€
 • Land Area: 5300 m2
 • Bedrooms: 10
 • Bathrooms: 10
 • Property Type: Hotel
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali

Enquire About This Property

Similar Listings

 • 680,000€

Shitet ndertes 6 kate, Sarande.

 • 680,000€
Sarandë, Albania
 • 1800 m2
 • Prone Biznesi, Hotel
Details
 • 250,000€

Objekt 5 katesh mbrapa Hotel Vila Koral, Durres

 • 250,000€
Kacani, Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 960 m2
 • Hotel, Shtepi Private, Vila
Details
 • 250,000€

Shitet biznes Agroturizmi ne mes te natyres, Germenje -Korce.

 • 250,000€
Leskovik, Bashkia Kolonjë, Korçë County, Southern Albania, 7402, Albania
 • Beds: 8
 • 277 m2
 • Hotel
Details
 • 1,600€/muaj

Jepet hotel me qera , Tirane.

 • 1,600€/muaj
Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania
 • Beds: 9
 • Hotel
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali