Shitet hotel dhe restorant ne Qerret, Durres

 • 2,600,000€
Qerret, Albania

Shitet hotel dhe restorant ne Qerret, Durres

Qerret, Albania
 • 2,600,000€

Overview

Property ID: HZ9035
 • Property Type
 • Bar / Restorant, Hotel
 • 1368
 • m2
 • 600
 • Lot m2

Description

Shitet hotel dhe restoranti me siperfaqe trualli 600 m2, objekti ne total ka nje siperfaqe prej 1368 m2. Restoranti eshte 395 m2 + veranda 350 m2 e shfrytezueshme. Hoteli dhe restoranti jane funksionale dhe ndodhen perballe detit. Me dokumenta te rregullta.

 • Address Qerret, Albania
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ9035
 • Price: 2,600,000€
 • Land Area: 600 m2
 • Property Type: Bar / Restorant, Hotel
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj
 • +355 (0)69 85 48 550

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 150,000€

Shitet ambient biznesi, Tirane.

 • 150,000€
Rruga Rrapo Hekali, Tiranë, Albania
 • Baths: 2
 • 85 M2
 • Bar / Restorant
Details
 • 420,000€

Shitet ambient biznesi, Tiranë.

 • 420,000€
Rruga Sandër Prosi, Tirana, Albania
 • 146 m2
 • Bar / Restorant
Details
 • 120,000€

Shitet objekt biznesi ne Sektor Rinia, Durres

 • 120,000€
Rruga Vath Turja, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 236 m2
 • Bar / Restorant
Details
 • 250,000€

Shitet biznes Agroturizmi ne mes te natyres, Germenje -Korce.

 • 250,000€
Leskovik, Bashkia Kolonjë, Korçë County, Southern Albania, 7402, Albania
 • Beds: 8
 • 277 m2
 • Hotel
Details

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj