Description

Shitet biznes Bar Caffe buze rruges kryesore. Ambienti ku  zhvillohet biznesi eshte me siperfaqe 180 m2 dhe ka nje qera 1250 euro bruto. Biznesi eshte i mire investuar dhe perfshihen 25 tavolina te kompletuara, ambienti jashtem me tende qe paloset, nje ambient kuzhine i kompletuar.

  • Address: Rruga Emin Duraku, prane Stadiumit Dinamo Tirane.
  • City: Tirane
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on 31 Tetor, 2019 at 1:08 pm

  • Property ID: 30391
  • Price: 30,000€
  • Property Size: 170 m2
  • Property Type: Bar / Restorant
  • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

2,500€/muaj

Jepet me qera apartament 2+1, ne Bllok, Tirane.

Rruga Abdyl Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Beds: 2Baths: 2m2: 100

Apartament

Emiljan Peshpali

3 muaj ago

2,500€/muaj

Beds: 2Baths: 2m2: 100

Apartament

3 muaj ago

500€/muaj

Jepet me qera apartament 2+1 pas TVSH

Pas TVSH-se, ngjitur me liceun, Tirane

Beds: 2Bath: 1m2: 120

Apartament

Fabjan Resulaj

3 vjet ago

500€/muaj

Beds: 2Bath: 1m2: 120

Apartament

3 vjet ago

m2: 1500

Papafingo

Igli Molla

2 vjet ago

m2: 1500

Papafingo

2 vjet ago

950€/m2

Beds: 2Baths: 2m2: 96.2

Apartament

Emiljan Peshpali

1 vit ago

950€/m2

Beds: 2Baths: 2m2: 96.2

Apartament

1 vit ago


PREVIOUS PROPERTY

Apartament 2+1 prane shkolles Italiane, Durres

NEXT PROPERTY

Shitet njesi 308 m2 + 336 m2 truall, ne rrugen Hime Kolli, Tirane.