Description

Shitet biznes Bar Caffe buze rruges kryesore. Ambienti ku zhvillohet biznesi eshte me siperfaqe 127 m2, ku 81 m2 eshte siperfaqe e brendshme dhe 46 m2 hapsire e jashtme e pa taksueshme. Ambienti ka qera mujore 800 euro. Biznesi eshte i mire investuar ku perfshihen 20 tavolina te kompletuara, ambjenti jashte me tende. Biznesi eshte ne gjendje pune.

  • Address: Rruga e Durrësit, Tirane.
  • City: Tirane
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on 4 Nëntor, 2019 at 12:22 pm

  • Property ID: 30447
  • Price: 17,000€
  • Property Size: 127 m2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Bar / Restorant
  • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

2,000€/muaj

Beds: 6Baths: 3m2: 388

Vila

Algerta Coli

2 vjet ago

2,000€/muaj

Beds: 6Baths: 3m2: 388

Vila

2 vjet ago

105,000€

Beds: 3Baths: 2m2: 112

Apartament

Emiljan Peshpali

1 vit ago

105,000€

Beds: 3Baths: 2m2: 112

Apartament

1 vit ago

155,000€

Shitet 3000 m2 toke prane liqenit te Farkes

Prane liqenit te Farkes, Tirane

Toke

Emiljan Peshpali

2 vjet ago

155,000€

2 vjet ago

79,000€

Shitet apartament 2+1 te Astiri, Tirane

Sheshi Astiri, Rruga Teodor Keko, Tiranë

Beds: 2Baths: 2m2: 105

Apartament

Igli Molla

2 vjet ago

79,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 105

Apartament

2 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

Apartament 1+1 prane Ures Dajlanit,Durres

NEXT PROPERTY

Kapanon per shitje ose qera prane Shop Marikaj, Maminas Tirane