Description

Shitet apartament me siperfaqe neto  ne certifikate 109 m2 , siperfaqe faktike 125 m2. Eshte e organizuar ne 2 dhoma, Kuzhine me vete, Sallon, 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone ( 1 ballkon eshte i mbyllur). Orientimi Lindje – Perendim. Kati 5.

 • Address: Sheshi Willson, afer Petro Nini Luarasi, Tirane
 • City: Tirane
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on Shtator 27, 2019 at 11:48 am

 • Property ID: 29616
 • Price: 118,000€
 • Property Size: 125 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Page Views

Contact info

Igli Molla
Igli Molla
+355 69 28 07 746
Facebook Linkedin Google Plus

Enquire about this property

Similar Properties

236,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 118

Apartament

Algerta Coli

2 vjet ago

236,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 118

Apartament

2 vjet ago

205,200€

m2: 228

Prone Biznesi

2 vjet ago

205,200€

m2: 228

Prone Biznesi

2 vjet ago

250,000€

Shitet vile 4 kateshe, Tirane.

3 Vëllezërit Kondi, Rruga Tre Vëllezërit Kondi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Vila

Emiljan Peshpali

2 muaj ago

250,000€

2 muaj ago

69€/m2

1 vit ago


PREVIOUS PROPERTY

Jepet me qera apartament 2+1, Ish Bllok – Tirane.

NEXT PROPERTY

15 dylym toke mbrapa City Park, Autostrada Tirane – Durres