SHITET APARTAMENT ME ORGANIZIM PERFEKT PRANE QËNDRËS, TIRANE!

 • 165,000€
1001, Rruga Sami Frashëri, Tiranë, Albania
Shitet
1001, Rruga Sami Frashëri, Tiranë, Albania
 • 165,000€

Overview

Property ID: HZ42563
 • Apartament
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 114.7
 • m2

Description

– Apartamenti me siperfaqe 114.7 m2 ka dy dhoma gjumi te shtruara me parket druri me binar ku dhoma matrimoniale ka tualet te brendshem dhe dalje ne ballkon.

– Salloni dhe kuzhina jane bashke te shtruara me pllaka cilesore te Porcelanosa me dalje ne nje ballkon te dedikuar.

– Me 2 tualete.

– Dyert e brendshme jane druri.

– Apartamenti ka konsum energjie te reduktuar per shkak se objekti eshte ndertuar me tulla gas-silikat (termo,hidro dhe zë-izolim) 🔋

– Ndricim dhe ngrohje naturale me orjentim jug-perendim.

– Me dokumenta të rregullta.

 • Address Rruga Çerçiz Topulli, prane gjimnazit Sami Frasheri, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ42563
 • Price: 165,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla