Shitet apartament i dhene me qera, Torre Drin,Tirane.

 • 528,000€
Tirana, Albania

Shitet apartament i dhene me qera, Torre Drin,Tirane.

Tirana, Albania
 • 528,000€

Overview

Property ID: HZ34841
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 200
 • m2

Description

Shitet apartament me siperfaqe totale 200 m2. I dhene momentalisht me qera 1600 euro/ muaj. 1 parkim i perfshire ne cmim. Ka 3 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje, 2 tualete, 3 ballkone, kuzhine dhe nje depo. Orientimi Perendim. Kati 10. Pallati ka 2 ashensora.

 • Address Torre Drin, TIrane.
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ34841
 • Price: 528,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova
 • Klea Kosova
 • 067 588 7066

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 400€/muaj

Apartament 1+1 me qera te Bulevardi Zhan D’Ark, Tirane

 • 400€/muaj
Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • Apartament
Details
 • 15€/m2/muaj

Ambjent biznesi 760 m2 te Twin Towers, Bulevardi Deshmoret e Kombit

 • 15€/m2/muaj
Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë, Albania
 • 760 m2
 • Prone Biznesi
Details
 • 50,000€

Per shitje 1+1 prane Rruges se Elbasanit, Tirane

 • 50,000€
Rruga Fuat Toptani, Tiranë, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 60 m2
 • Apartament
Details
 • 80,000€

Apartament 2+1 mbrapa Concord Center, Tirane.

 • 80,000€
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 95 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova