Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 137 m2, 2 tualete, 1 ballkon, kati 2, orientimi veri-lindje-perendim. Apartamenti ka kondicionim ngrohje ftohje dhe eshte i mire investuar.

 • Address: Rruga Perlat Rexhepi, Tirane
 • City: Tirane
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on Gusht 26, 2019 at 8:29 am

 • Property ID: 28814
 • Price: 191,800€
 • Property Size: 137 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

1,000€/m2

Beds: 6Baths: 4m2: 1039

Vila

Fabjan Resulaj

8 muaj ago

1,000€/m2

Beds: 6Baths: 4m2: 1039

Vila

8 muaj ago

760€/m2

Beds: 2Baths: 2m2: 104

Apartament

Igli Molla

2 vjet ago

760€/m2

Beds: 2Baths: 2m2: 104

Apartament

2 vjet ago

1,300€/muaj

Beds: 5Baths: 3m2: 350

Igli Molla

2 vjet ago

1,300€/muaj

Beds: 5Baths: 3m2: 350

2 vjet ago

245,000€

Shitet apartament 2+1+1 Rruga e Elbasanit, Tirane

Rruga e Elbasanit, mbrapa Lion Park, Tiranë

Beds: 2Baths: 2m2: 153

Apartament

Igli Molla

1 vit ago

245,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 153

Apartament

1 vit ago


PREVIOUS PROPERTY

Apartament 1+1 prane Drejtorise se Policise, Durres

NEXT PROPERTY

Apartament 189 m2 prane Ambasades Amerikane, Tirane