Shitet apartament 3+1, zona e ish-Bllokut, Tirane

 • 191,800€
Rruga Perlat Rexhepi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet apartament 3+1, zona e ish-Bllokut, Tirane

Rruga Perlat Rexhepi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 191,800€

Overview

Property ID: HZ28814
 • Property Type
 • Apartament
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 137
 • m2

Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 137 m2, 2 tualete, 1 ballkon, kati 2, orientimi veri-lindje-perendim. Apartamenti ka kondicionim ngrohje ftohje dhe eshte i mire investuar.

 • Address Rruga Perlat Rexhepi, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ28814
 • Price: 191,800€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 430€/muaj

Jepet me qera apartament 1+1, prane RTSH, Tirane.

 • 430€/muaj
Rruga Mustafa Matohiti, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 82 m2
 • Apartament
Details
 • 170,000€

Shitet apartament 3+1, sip 133 m2. Te Myslym Shyri

 • 170,000€
Rruga Myslym Shyri, Tiranë 1001, Albania
 • Beds: 3
 • Bath: 1
 • 133 m2
 • Apartament
Details
 • 53,000€

Super apartament 3+1 ne qender te Kavajes

 • 53,000€
Kavajë, Albania
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • 145 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali