Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 128 m2. Ka 2 tualete dhe 1 ballkon. Kati 2. Orientimi Lindje. Shitet i mobiluar.

 • Address: Kodra e Diellit 2, Tirane.
 • City: Tirane
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on Tetor 17, 2019 at 5:35 pm

 • Property ID: 30158
 • Price: 150,000€
 • Property Size: 128 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

115,000€325€/muaj

Beds: 2Baths: 2m2: 111

Apartament

Emiljan Peshpali

3 javë ago

115,000€325€/muaj

Beds: 2Baths: 2m2: 111

Apartament

3 javë ago

150,000€1,305€/m2

Apartament 2+1, te rruga e Elbasanit, Tirane

Rruga e Elbasanit, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m2: 115

Apartament

Algerta Coli

1 vit ago

150,000€1,305€/m2

Beds: 2Baths: 2m2: 115

Apartament

1 vit ago

80€/m2

Shitet toke 44000 m2 buze rruge, Maminas,Autostrada Tirane- Durres.

Autostrada Tiranë - Durrës, Zona indistruale Marikaj, Maminas, Bashkia Vorë, Durrës County, Central Albania, 2020, Albania

: 44000

Toke

Fabjan Resulaj

2 muaj ago

80€/m2

: 44000

Toke

2 muaj ago

750€/m2

Shitet apartament 2+1, Porcelan, Tirane.

Rruga Xhanfize Keko, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Beds: 2Baths: 2m2: 105.3

Apartament

Emiljan Peshpali

1 muaj ago

750€/m2

Beds: 2Baths: 2m2: 105.3

Apartament

1 muaj ago


PREVIOUS PROPERTY

Kapanon 500m2 me qera, perballe Galaktikut Durres

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 1+1, prane Zogut te Zi, Tirane.