Shitet apartament 3+1, te Zogu i Zi, Tirane.

 • 135,000€
Rruga Dritan Hoxha, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet apartament 3+1, te Zogu i Zi, Tirane.

Rruga Dritan Hoxha, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 135,000€

Overview

Property ID: HZ31593
 • Property Type
 • Apartament
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 132
 • m2

Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 132 m2 neto. Ka 1 ambjent gatimi dhe ngrenje me vete. Ka 2 tualete dhe 1 ballkon. Ka 1 depo. Kati 6. Orientimi Jug. Me sistem ngrohje-ftohje. Ne cmim perfshihet mobilimi.

 • Address Rruga Dritan Hoxha, te Zogu i Zi, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ31593
 • Price: 135,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 700,000€
 • 3,000€/muaj

Shitet ose jepet me qera vile 4 kate, Tirane.

 • 700,000€
 • 3,000€/muaj
Rruga Riza Cerova, Tirana, Albania
 • 500 m2
 • Apartament
Details
 • 600€/muaj

Apartament 2+1 me qera ne Ish Bllok perballe Sky Tower, Tirane

 • 600€/muaj
Rruga Ibrahim Rugova, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 90 m2
 • Apartament
Details
 • 140,000€

Shitet apartament 2+1 mbrapa Ministrise se Drejtesise, Tirane

 • 140,000€
Rruga Fortuzi, mbrapa Ministrise se Drejtesise, Tirane
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 142 m2
 • Apartament
Details
 • 236,000€

Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 ne Bllok, Tirane

 • 236,000€
Blloku, Tirane
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 118 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali