Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 130  m2. Ka 2 tualete, kuzhine dhe 1 ballkon. Ngrohje-ftohje me kondicioner. Kati 9.

 • Address: Rruga e Elbasanit, Tirane.
 • City: Tirane
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on 19 Dhjetor, 2019 at 12:49 pm

 • Property ID: 31018
 • Price: 2,200€/m2
 • Property Size: 130 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

2,700€/muaj

Jepet me qera ambient per zyra, perballe Coin, Tirane.

Coin, Rruga Papa Gjon Pali II, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania

m2: 218

Zyre

Emiljan Peshpali

2 muaj ago

2,700€/muaj

m2: 218

Zyre

2 muaj ago

4,464,000€3€/m2
4,464,000€3€/m2

m2: 6200

Prone Biznesi

2 vjet ago

165,000€

Shitet apartament 2+1 te sheshi Willson, Tirane

Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania

Beds: 2Baths: 2m2: 122

Apartament

Igli Molla

2 vjet ago

165,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 122

Apartament

2 vjet ago

Shitet apartament 1+1 Bulevardi Bajram Curri, Tirane

Drejtoria e Pergjithshme e Policise, Bulevardi Bajram Curri, Tirane

Bed: 1Bath: 1m2: 69.5

Apartament

Algerta Coli

2 vjet ago

Bed: 1Bath: 1m2: 69.5

Apartament

2 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

Objekt 5 katesh mbrapa Hotel Vila Koral, Durres

NEXT PROPERTY

Shiten 4 vende parkimi, rruga Elbasanit, prane Fakultetit te Ekonomise, Tirane.