Shitet apartament 3+1, pas kullave Binjake, Tirane.

 • 2,150€/m2
Rruga Donika Kastrioti, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet apartament 3+1, pas kullave Binjake, Tirane.

Rruga Donika Kastrioti, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 2,150€/m2

Overview

Property ID: HZ28556
 • Property Type
 • Apartament
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 149
 • m2

Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 149 m2. Ka 2 ballkone dhe 2 tualete. Kati 6.

 • Address Rruga Donika Kastrioti, pas kullave Binjake, Tirane. 
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ28556
 • Price: 2,150€/m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj
 • +355 (0)69 85 48 550

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 175,000€

Apartament i mobiluar 3+1 + 80m2 ballkon

 • 175,000€
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Beds: 4
 • Baths: 2
 • Garage: 1
 • 195 m2
 • Apartament
Details
 • 380€/m2

Apartamente 1+1 dhe 2+1, mbrapa Koralit, Plazh Durres

 • 380€/m2
Rruga e Enkelejve, Durrës, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 65 m2
 • Apartament
Details
 • 55,000€

Shitet apartament 2+1 te stacioni trenit Durres

 • 55,000€
Rruga Adria, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 72 m2
 • Apartament
Details
 • 88,000€

Shitet apartament 2+1 Blloku Vasil Shanto, Tirane

 • 88,000€
Blloku Vasil Shanto, Tirane
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 100 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj