Description

Shitet apartament 3+1, me 2 tualete, ballkon, verande me siperfaqe 74.7 m2, kati 3. Apartamenti eshte i ri dhe arreduar ne menyre bashkekohore. Me dokumenta te rregullta.

 • Address: Rruga Sami Frashëri, Bllok, Tirane
 • City: Tirane
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on 12 Janar, 2018 at 4:43 pm

 • Property ID: 13798
 • Price: 325,000€
 • Property Size: 208 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Enquire about this property

Similar Properties

174,600€

Beds: 2Baths: 2m2: 79

Apartament

Igli Molla

3 vjet ago

174,600€

Beds: 2Baths: 2m2: 79

Apartament

3 vjet ago

185,000€

Super apartament per shitje 2+1, Tirane.

Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania

Beds: 2Baths: 2m2: 122.23

Apartament

Igli Molla

1 vit ago

185,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 122.23

Apartament

1 vit ago

550,000€

Shitet ambient biznesi 314 m2, prane Kopshtit Zoologjik, Tirane.

Rruga Shyqyri Brari, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

m2: 314

Prone Biznesi

Emiljan Peshpali

1 muaj ago

550,000€

m2: 314

Prone Biznesi

1 muaj ago

950€/m2

Beds: 2Baths: 2m2: 96.2

Apartament

Emiljan Peshpali

1 vit ago

950€/m2

Beds: 2Baths: 2m2: 96.2

Apartament

1 vit ago


PREVIOUS PROPERTY

Jepet me qera kapanon 3-katesh prane Rinasit, Tirane

NEXT PROPERTY

Jepet me qera apartament 1+1 prane Ambasades Amerikane, Tirane