Shitet apartament 2+1, Tirane.

 • 1,260€/m2
Bulevardi Gjergj Fishta, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet apartament 2+1, Tirane.

Bulevardi Gjergj Fishta, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1,260€/m2

Overview

Property ID: HZ29697
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 135
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 135 m2. Kati 2. Orientimi Jug – Perendim. Ka 2 tualete dhe 1 ballkon.

 • Address Rruga Kavajes, Kompleksi Delijorgji, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29697
 • Price: 1,260€/m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 55,000€

Apartament 2+1, prane Stadiumit, Durres

 • 55,000€
Rruga Paskal Prodani 1761, Durrës, Albania
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 103 m2
 • Apartament
Details
 • 380,000€

Shitet apartament 3+1 te Nobis, Tirane

 • 380,000€
Nobis, Tirane
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • 157 m2
 • Apartament
Details
 • 110,000€

Shitet apartament 2+1 ne Bllok, Tirane

 • 110,000€
Bllok, Tirane
 • Beds: 2
 • 77.8 m2
 • Apartament
Details
 • 600€/muaj

Jepet me qera apartament 2+1 ne Bllok, Tirane

 • 600€/muaj
Rruga Brigada VIII, Bllok, Tiranë
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 110 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali