Shitet apartament 2+1, Tirane.

 • 179,000€
Rruga Nikolla Tupe, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet apartament 2+1, Tirane.

Rruga Nikolla Tupe, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 179,000€

Overview

Property ID: HZ29245
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 118
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 118 m2. Ka 1 tualet dhe 1 depo. Kati 2. Orientimi Perendim.

 • Address Rruga Nikolla Tupe,Ish Blloku prane Vodafone, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29245
 • Price: 179,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 1,300€/m2

Shitet apartament 2+1, prane Hotel Hilton Garden Inn – Tirane.

 • 1,300€/m2
Hilton Garden Inn Tirana, 146, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 100
 • Apartament
Details
 • 99,600€

Shitet apartament me siperfaqe 166 m2

 • 99,600€
Rr. Teodor Keko, Astiri Tirane
 • 166 m2
 • Apartament
Details
 • 250€/muaj

Apartament 3+1 me qera, te Hotel Palace Durres

 • 250€/muaj
Rruga Pavaresia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Beds: 3
 • Bath: 1
 • Apartament
Details
 • 450€/muaj

Jepet me qera apartament 1+1 prane RTSH-se, Tirane

 • 450€/muaj
Prane TVSH-se, Tirane
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 73 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali